İLETİŞİM

Atatürk, Ikitelli Cd No:42, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

444 66 35

info@onelgumruk.com

ŞUBELERİMİZ

Şube tanıtım

Adres:Şube tanıtım , konum tıklayınız ..
02121111111
02121111111
Şube tanıtım
konum tıklayınız ..

Erenköy Şube

Adres:İnönü Mah. Kartal Cad. İbrahim Bey Apt. No:16/20 Blok D:3 Merkez-Ataşehir/İSTANBUL
0(216) 577 49 84
0(216) 577 49 85
0(216) 577 49 86
erenköy@onelgumruk.com

Alaşehir Şube

Adres:Akarca Mah. Yeni Sanayi Sitesi Ticaret Borsası Binası Giriş Kat Alaşehir/MANİSA
Telefon: 0(236) 653 60 05
Fax: 0(236) 653 67 57
alasehir@onelgumruk.com

Fethiye Şube

Adres:Karaçulha mah hal Caddesi no:11/3 Fethiye Muğla
Telefon: 0(252) 612 17 33 - 0(252) 635 75 95
Fax: 0(252) 614 73 51
fethiye@onelgumruk.com

Konya Şube

Adres:Musalla Bağları Mah. Mahşer Sok. Gümrah Sitesi No:6 Selçuklu/KONYA
Telefon: 0(332) 353 56 60 - 0(332) 235 45 40
Fax: 0(332) 353 10 74
konya@onelgumruk.com

Mersin Şube

Adres:Çankaya Mah. İstiklal Cad. Münire Apt Kat:5 No:72/9 Akdeniz / MERSİN
Telefon: 0(324) 239 43 64 - 65
Fax: 0(324) 239 43 66
mersin@onelgumruk.com

Antalya Şube

Adres:Güvenlik Mahallesi Vatan Bulvarı 275. Sokak Onay Apt. No:27 D:5 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0(242) 344 14 39 - 49
Telefon: 0(242) 344 14 39 - 49
antalya@onelgumruk.com

Edirne Şube

Adres:Londracamping Tesisleri Yeni Pasaj No:17 Kapıkule / EDİRNE
0(284) 238 26 26
0(284) 238 22 25
edirne@onelgumruk.com

Gemlik Şube

Adres:Demirsubaşı Mahallesi Mesudiye Sokak No:9 Kat3 D:3 Gemlik / BURSA
Telefon: 0(224) 514 35 40
Fax: 0(224) 514 35 50
gemlik@onelgumruk.com

İskenderun Şube

Adres:Çay Mahallesi 5 Temmuz Caddesi Sonu No:45/ Limakport Ofisleri İskenderun
Telefon: 0(532) 721 64 37
Fax:0(212)
iskenderun@onelgumruk.com

İzmir Şube

Adres:1472. Sokak No:20/6 Alsancak / İZMİR
Telefon: 0(232) 421 15 26 - 27
Fax: 0(232) 421 15 28
izmir@onelgumruk.com

Tekirdağ Şube

Adres:Yavuz Mah. Ruşen Güneş Cad. Adalet Sok. No:22/5 Avukatlar İş Merkezi Süleymanpaşa / Tekirdağ
Telefon: 0(282) 260 04 19
Fax:0(212)
tekirdag@onelgumruk.com

Gaziantep Şube

Adres:AK TOPRAK SERBEST BÖLGE MAH. 1. NOLU BULVAR GÜMRÜK OFİSLERİ NO:99 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
0(538) 472 10 86
0(538) 472 10 86
gaziantep@onelgumruk.com

Eskişehir Şube

Adres:O.s.b 3. cad. No:2 PK:26110 Eskişehir/Türkiye
0535 541 79 24
faks:
eskisehir@onelgumruk.com

Çerkezköy Şube

Adres:Velimeşe Mahallesi, 22. Cd., 59880 Çorlu/Tekirdağ
Telefon: 0(531) 546 04 17
Fax:0(212)
cerkezkoy@onelgumruk.com

Dalaman Şube

Adres:Terzialiler mah Cengiz topel Caddesi no:181/1 ortaca Muğla
0212
0212
dalaman@onelgumruk.com

İLETİŞİM FORMU

Bize E-posta göndererek görüş, öneri, soru veya taleplerinizi iletebilirsiniz.