Kurumumuz, hizmet sektöründe uluslararası alanda dünya standartlarında hızlı ve çağdaş bir hizmet vermek için ONEL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ adı altında 2000 yılında faaliyete başlamış, her zaman ileriye dönük çalışmalarla kendini geliştirmiş ve bugün ki sağlam yapıya ulaşmıştır. 

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmetini verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosu ile sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır. Her biri kendi sektörünün lideri olan kurumsal yerli ve yabancı sermayeli firmalara gümrük müşavirlik hizmeti vermektedir. 

ONEL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, her zaman gelişmekte olan uluslararası dış ticaret hacminin önemini iyi bilen; buna bağlı olarak gelişen dış ticaret hacmine cevap verebilecek bilgi, teknoloji, tecrübe, ve profesyonel yönetim anlayışına sahip bir şirkettir. Bu özellikleri ile sektörde hizmet konusunda kalite, hız, tecrübe ve güven kavramları ile birlikte anılan, müşterilere özel çözümler üreten ve teknolojik gelişmeleri ilk uygulayan firmalardan biridir. 444 66 35