Değerli Müşterimiz, 43003 nolu haberde 20.04.2024 tarih ve 32523 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Gümrük Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik kapsamında bilgisayar veri işleme tekniği yolu ile beyanda bulunan firmalarımız için karşılıklı sorumlulukları ve taahhütlerimizi tamamladığımız sözleşmelerimizi, aşağıdaki formu ‘’imza sirkülerinde ismi geçen karar vericileriniz’’ için doldurduğunuz taktirde, ilgili mail adresine paylaşacağımızı belirtmiştik.

Değerli Müşterimiz,

 

43003 nolu haberde 20.04.2024 tarih ve 32523 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Gümrük Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik kapsamında bilgisayar veri işleme tekniği yolu ile beyanda bulunan firmalarımız için karşılıklı sorumlulukları ve taahhütlerimizi tamamladığımız sözleşmelerimizi, aşağıdaki formu ‘’imza sirkülerinde ismi geçen karar vericileriniz’’ için doldurduğunuz taktirde, ilgili mail adresine paylaşacağımızı belirtmiştik.

 

Evrim Haberi takip ederek hızlı davranan müşterilerimiz için süreçlerimiz doğru şekilde ilerliyor. Sözleşme talebinde bulunmayan müşterilerimizin de herhangi bir sorunla karşılaşmamak için vakit kaybetmeden SÖZLEŞME TALEP FORMU linki üzerinden sözleşme talebinde bulunmaları önem arz etmektedir. İlgili formu doldurduktan bir süre sonra mail adresinize Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Sözleşmesini ileteceğiz. Sözleşmenin 3 adet çıktısını alarak imzalamanız ve imzalı 3 sözleşme ile birlikte şirket imza sirkülerinizi de ekleyerek; Evrim Yazılım ‘’Reyhan Binası, Biruni üniversitesi Teknopark Kazlıçeşme Mah. 245.Sk. Bina No:5, Kat:7 Ofis R-701, Zeytinburnu/İstanbul’’ adresimize göndermenizi rica ederiz.. Sözleşmeler tarafımıza ulaştıktan sonra imzalanacak, 1 tanesi Evrim Yazılım’da kalıp diğer 2 tanesi ise tarafınıza gönderilecektir.

 

SÖZLEŞME TALEP FORMUhttps://zfrmz.com/WZPnJW7n7LzwJRCgvp2c


Haber Detayı

444 66 35