Değerli Müşterilerimiz,

10 gün önce taslak olarak hazırlayıp İGMD ye ilettiğimiz sözleşmemiz için yanıt alamamıştık. Bu süreç içerisinde sizlere zaman kaybettirmemek adına hazırladığımız sözleşmeleri sizinle paylaşmıştık. 16.05.2024 Akşamı İGMD tarafından yayınlanan sözleşme tarafımıza ulaşmıştır. Bizler de tek tip sözleme imzalamaya sıcak bakıyoruz. Mevcut sözleşmemizin de belirli birkaç maddesini müşterilerimiz ve İgmd den gelen dönüşlere istinaden revize ettik ve imzalanabilir olduğunu düşünüyoruz. 

Dün akşam yayınlanan sözleşmeyi inceliyoruz, gün içerisinde teknik ve minör birkaç düzenleme yaparak imzalar hale getirmeyi planlıyoruz. Operasyonun hızlı ve kusursuz ilerlemesi açısından ve özellikle tarih konusunda Bölge Müdürlükleri ve Derneklerden gelen herhangi bir yönlendirme olursa uyacağımızı belirtmek isteriz, ilgili makamlara ek süre talebimizi de iletmiştik.

Bu süreç içerisinde sözleşmelerini imzalayarak ilgili makamlara ileten müşterilerimiz için tekrar sözleşme düzenlenmesine olmadığını düşünüyoruz.  Derneğin hazırlamış olduğu sözleşmeyi kullanmak isteyen müşteriler olursa düzenlemeler sonrası imzalayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Derneğin gönderdiği sözleşmeye yapacağımız yorumlar ile kendi sözleşmemizin revizeler gün içerisinde orta noktaya gelmiş olacaktır. Önemli olacak yönetmeliğe uyum sürecini hızlıca tamamlamak, akabinde sözleşme ve yükümlülükleri konuşacak, alınacak tedbirleri görüşecek yeterli zamanımız olacaktır.


Haber Detayı

444 66 35